Nabízím

Pomůžu Vám najít a zvědomit Vaši jedinečnost, rozklíčujeme Vaše nejsilnější talenty a jejich uplatnění ve Vašem životě. Dokážu Vám pomoci najít cestu z pracovních i osobních nesnází využitím Vašich talentů nebo prostřednictvím koučovacího přístupu. Společně se posuneme na křižovatce života pro Vás vhodným směrem.

Hvězda

 • hledáte své pravé pracovní/životní uplatnění?
 • uvažujete, co a jak dál na křižovatce života (na konci studia, po těžkém rozchodu, výpovědi, v období osamění), kdy hledáte svou základní sílu, na níž se dá stavět?
 • zvažujete náročnou pracovní roli a nevíte, jestli na ni máte vhodné talenty?
 • chcete se zlepšovat a zajímá Vás, kam nasměrovat svou pozornost a energii?

V tomto programu pomáhám lidem znovu zazářit. V sérii 3 setkání projdeme spolu cestu k pokladu uvnitř Vás, na který jste již dávno zapomněli. Budeme pracovat s jedinečnou silou Vašich talentů a energií, která se v nich skrývá a o níž se můžete kdykoli opřít.

Jak budeme pracovat?

Dostanete přístup do talentového testu podle metodiky Strengthfinder, po jehož absolvování se setkáme ve třech 90minutových konzultacích (silné, slabé stránky a nalezení vítězné talentové strategie, která Vám pomůže zaměřit se v životě na to podstatné). Budeme pracovat formou konzultace/mentorinku, v případě, že se potřebujete dostat k jádru Vaší síly, můžeme dobře využít i techniku koučinku.

Mám zájem →

7 denní program, založený na volných písemných asociacích na Vaše silná témata téma, kde si odpovíte na to, co důležitého se skrývá pod povrchem všedních dnů. Program je doprovázen sérií 5 setkání, kde se ponoříme ještě hlouběji do odkrytých témat a souvislostí, abychom pro Vás vytěžili maximum.

Jak budeme pracovat?

Nejprve se setkáme a společně najdeme témata, která jsou pro Váš život klíčová. 7denní asociační práce bude zcela ve Vašich rukou. Po jejím absolvování se domluvíme na sérii 5 hodinových sezení, která budou probíhat klasickým koučovacím stylem, tzn. všechny odpovědi budeme hledat ve Vás.

Mám zájem →

Zápisník

 • nevíte, co se děje ve Vašem životě, chcete se zorientovat ve Vaší opravdové motivaci?
 • potřebujete se dostat do kontaktu se svou tvořivou složkou/intuicí?
 • objevili jste kouzlo automatického psaní a chcete toto umění prohloubit a podpořit?

Hlas

 • trpíte trémou před důležitým vystoupením/schůzkou/jednáním?
 • nelíbí se Vám barva Vašeho hlasu a styl komunikace?
 • Váš hlas nezní tak dobře a volně, jak by mohl?
 • potřebujete najít další barvu hlasu ve svém pěveckém projevu?
 • potřebujete najít svůj pravdivý hlas?

Pomáhám lidem najít tu pravou rezonanci. Nabízím program na zlepšení kvality Vašeho mluveného/pěveckého projevu. Program se skládá ze série 60 minutových setkání, ve kterých budeme řešit Vaše téma.

Jak budeme pracovat?

Budeme využívat různé techniky, případně jejich kombinaci. Můžeme to vzít z gruntu a začít s tím, co pro Vás znamená vůbec potřeba vyjádření a komunikace. Jaký máte vztah k svému hlasu, co o Vás prozrazuje?Takový směr práce může dobře řešit koučink. Můžeme procházet klasickou cestou - práce s dechem, intonační cvičení a cílené hlasové rozcvičky a pracovat pomocí mentorinku, tréninku.

Mám zájem →