Moje Cesta k sobě a k vám

Jmenuji se Markéta Odvárková. Za svůj život jsem si vyzkoušela různé pracovní pozice a prostředí. Profesně a lidsky jsem se našla v recruitmentu. V době, kdy jsem začínala, byl recruitment ještě hodně o komunikaci s lidmi a odhalení jejich potenciálu a motivace. V mém podání byly pohovory vždy hodně zaměřené na osobnost člověka, intuitivní otázky nás dostaly vždy k tomu podstatnému, co tento člověk nejvíce potřebuje a kde se nejlépe uplatní jeho silné stránky. V roce 2018 jsem absolvovala výcvik na práci s talenty podle metodiky Strengthfinder, abych mohla své "vhledy" podložit i exaktním testem a umožnit lidem, aby se lépe poznali a zaměřili se v životě na to nejlepší, co v nich je. Tento rok jsem absovlovala půlroční koučovací výcvik Results and Emotions, který mi poskytl cenné know-how a rozšířil možnosti pro práci s lidmi. V současné době se připravuji na mezinárodní certifikaci ACC od ICF.

Mým velkým koníčkem je hudba. Hraji na několik hudebních nástrojů, zpívám, skládám hudbu a básně, kterými vyjadřuji své prožitky a pocity, které by zůstaly nezpracované. Docházím 6 let k vynikající pěvecké lektorce, která vede k autentickému hlasovému projevu. Občas vystupuji v malých klubech, někdy sama nebo v malém seskupení. Ráda píšu postřehy o svém životě, z této introspektivy často vzejdou důležité věci. Relaxuji v přírodě, chodím na dlouhé procházky se psem, běhám. Mou vášní jsou knihy, které vybízí k přemýšlení a změně přístupu k životu.

5. července

Doba nároková

Naší době se dávají různá jména, doba jedová, doba instantní, doba šílená, doba zrychlená… Včera mě napadlo, že tahle doba je podle mě doba nároková. Uvědomila jsem si sebekriticky, že jen, co se ráno vzbudím, už mám nároky. Teď je…

Novější Příspěvky Starší Příspěvky